GETTING MY کارشناسی خودرو TO WORK

Getting My کارشناسی خودرو To Work

Getting My کارشناسی خودرو To Work

Blog Article

به همین خاطر باید حتما مراحل کارشناسی خودرو کارکرده را چه در محل و چه در مراکز مختلف انجام دهید. کارکیتا دارای کارشناسان خبره و باتجربه ای است که هر کدام به صورت تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می کنند. اگر نیاز به خدمات تخصصی و اصولی برای کارشناسی خودرو را دارید، توصیه می کنیم که به جای صرف و هزینه زیاد برای خارج شدن از منزل، اقدام به دریافت خدمات درخواست کارشناسی خودرو در محل کنید.

در هنگام کارشناسی رنگ ماشین، مواردی مثل رنگ‌شدگی، قلم‌گیری، آبرنگ و… توسط کارشناسان ماهر و به وسیله تجهیزاتی همچون ضخامت‌سنج و… مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در این مرحله، سلامت آپشن ها و لوازم جانبی خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد. این موارد عبارت‌اند از:

فروشنده و خریدار به دو طریق می‌توانند از کارشناسان برای بررسی و عیب‌یابی بخش‌های مختلف خودرو کمک بگیرند.

گزارش کارشناسی توسط کارشناسان خبره و ماهر تهیه می‌شود و توسط شرکت ضمانت می‌شود.

اولین مزایای هر سرویسی که در محل ارائه شود، این است که شما زحمت رفت و آمد نخواهید داشت و نیازی به کارشناسی آنلاین خودرو نیز ندارید. کارشناس در تاریخ و ساعت مقرر، به محل مراجعه می‌کند.

با الوچک تماس بگیرید کارشناس خودرو در کارشناسی ماشین کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد

با وجود این سایت‌ها کارشناسی خودرو در محل تهران و دیگر شهرها به سادگی هرچه تمام‌تر قابل انجام است.

بعد از تایید درخواست، برای هماهنگی مکان و زمان کارشناسی با شما تماس می‌گیریم.

به همین خاطر، خودرویی که کارشناسی سده و گزارش عملکرد بخش‌های آن موجود است، راحت‌تر از ماشینی به فروش می‌رسد که مالک آن هیچ اقدامی برای اثبات سلامت و اصالت و کارشناسی قیمت‌گذاری خودرو دست دوم خود نکرده است.

برای مثال کارشناس خودرو در تهران یک قیمت دارد و در اصفهان یک قیمت دیگر. مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در قیمت کارشناسی ماشین عبارتند از:

تیم حرفه‌ای و کارآزموده خودرو۴۵ علاوه بر دانش و تجربه لازم برای کارشناسی خودرو، با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و تجهیزات روز آشنایی دارد.

از آنجا که تایید اصالت یکی از مراحل اصلی کارشناسی خودرو به حساب می‌آید، بهتر است مدارک لازم در مورد هویت خود و وسیله نقلیه و همین‌طور بیمه‌نامه‌ها را به همراه داشته باشید.

مهم است که پیش از مراجعه به مراکز کارشناسی، وسیله نقلیه خود را حتما به کارواش ببرید و تمیز و خشک کرده باشید.

Report this page